رئیس کل دادگستری کرمانشاه: مشکلات مردم را شخصا پیگیری می‌کنم

کرمانشاه - ایرنا- رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه، جلب رضایت و کاهش مشکلات مردم را یکی از برنامه‌های خود اعلام کرد و گفت: مشکلات مردم را در جریان بازدید از شهرستان‌ها شخصا پیگیری می‌کنم.

به گزارش ایرنا؛ پرویز توسلی‌زاده روز شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، افزود: همانگونه که رهبری معظم انقلاب تکیه بر مردم را راه حل مشکلات می‌دانند ما نیز بر آنیم این رویه را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در راستای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

او با اشاره به دیدار با رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: آیت الله رئیسی تاکید کردند باید نگاه مدیریتی به سمت و سویی باشد که رهبری بر آن تاکید دارند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه گفت: بنا داریم در گام اول با اطلاع‌رسانی قبلی در بازدید از شهرستان‌ها نه تنها پیگیر امور قضائی باشیم بلکه در یک مسجد نیز با مردم بی‌واسطه در راستای رفع مشکلات آنها دیدار کنیم و بی‌واسطه مستمع سخنان و مشکلات مردم باشیم.

توسلی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود،  کاهش جمعیت کیفری، جلب اعتماد عمومی، کاهش ورودی پرونده‌ها و کاهش موجودی آنها را از مهمترین رئوس برنامه‌های خود برشمرد و یادآوری کرد: ارتباط راحت‌تر با مردم و همکاران و پیگیری کارها و مشکلات آنها تا حصول نتیجه از دیگر برنامه‌هایی است که به جد آنها را پیگیری خواهیم کرد.

در این دیدار آیت الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمانشاه نیز ضمن ابراز رضایت از انتصاب دکتر توسلی زاده به عنوان رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ، خواهان ارائه خدمت صادقانه و بی‌واسطه به مردم شد و تاکید کرد پیگیری مشکلات مردم و رفع آن را در دستور کار خود قرار دهید.

پرویز توسلی زاده روز چهارشنبه گذشته در مراسمی با حضور معاون قوه قوه فضائیه به عنوان رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه منصوب شد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت؛ ۱۴ شهرستان، ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۶۲۲ روستا دارد که بیش از نیمی از آن در شهر کرمانشاه زندگی می‌کنند.

۳۰۳۳