۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۳
کد خبرنگار: 1168
کد خبر: 83484673
۰ نفر

برچسب‌ها

قهرمانی جوانان ایران در مسابقات کاراته جام وحدت

ارومیه- ایرنا- رییس هیات کاراته آذربایجان غربی گفت: در دومین روز از پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی اورمیا - اوپن تیم جوانان ایران در بخش کاتا و کومیته با کسب پنج مدال طلا، سه نقره و ۹ برنز به مقام قهرمانی رسید.

جواد سلیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم قزاقستان با یک مدال طلا و یک مدال برنز در رده دوم قرار گرفت و تیم جمهوری‌آذربایجان با یک مدال طلا  بر سکوی سوم قرار گرفت.

وی بیان کرد: در بخش جوانان کاتای انفرادی متین زارع از ایران اول شد، متین محمدپور از ایران مقام دوم را به دست آورد و میلاد ملک‌پور و محمدصدرا شیدزی هر ۲ از ایران به مقام سوم مشترک رسیدند.‌

وی ادامه داد: در بخش کاتای تیمی نیز صنعت مس کرمان از ایران قهرمان شد، تیم آذربایجان‌شرقی مقام دوم را به دست آورد و تیم عراق و تیم اصفهان ایران به مقام سوم مشترک رسیدند.

رییس هیات کاراته آذربایجان غربی گفت: در بخش کومیته جوانان، وزن منهای ۵۵ کیلوگرم رضا بشارتی‌کیا از ایران اول شد، «علوق بک علیب اوو» از ازبکستان در مکان دوم قرار گرفت و دانیال علی‌پور و محمد الهیاری از ایران به طور مشترک سوم شدند.

سلیمی افزود: در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم، نورسلطان کالییو از کشور قزاقستان بر سکوی قهرمانی ایستاد، مهدی کاظمی از ایران دوم شد و مهدی مهرورزان از ایران و «آلتونر یلماز اکرم» از ترکیه بر سکوی سوم مشترک قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم، علی‌رضا حبیب از ایران اول شد و «شوخ‌روخ بک‌تورسون محمداوف» از ازبکستان در رده دوم قرار گرفت و پارسا آران از ایران و امیر بوگرا گنجان از کشور ترکیه عنوان مشترک سومی را کسب کردند.

سلیمی گفت: در وزن منهای ۷۶ کیلوگرم، حسین حسین‌زاده از جمهوری‌آذربایجان در مکان نخست قرار گرفت، حسن ارسلان از کشور ترکیه دوم شد و مهدی صفری از ایران و کوون چنگ محمداو از ازبکستان سوم مشترک شدند.

وی گفت: در وزن به اضافه ۷۶ کیلوگرم، محسن صفرنژاد از ایران در مکان نخست قرار گرفت، «براک اوزگون‌دوز» از ترکیه دوم شد و ابوالفضل نوری سامانی از ایران و رمضان عزیزاو از قزاقستان سوم مشترک شدند.

امروز یکشنبه در آخرین روز پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی جام وحدت و دوستی ورزشکاران در ۲ بخش کاتا و کمیته در اوزان مختلف به روی تاتامی خواهند رفت.

پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته وحدت و دوستی اورمیا-اوپن با حضور بیش از ۷۰۰ کاراته‌کا از ۱۱ کشور در سالن ۶ هزار نفری ارومیه در حال برگزاری است.

۷۱۵۶/۳۰۷۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha