روسیه با ۴ مدال طلا صدرنشین پیکارهای جهانی کشتی

تهران- ایرنا- تیم ملی کشتی آزاد روسیه با ۴ مدال طلا و یک برنز صدرنشین پیکارهای کشتی قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان است.

پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان و کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، از ۲۸ شهریور ماه آغاز شده و تا ۳۱ همین ماه در شهر نورسلطان در کشور قزاقستان ادامه خواهد یافت.

در پایان مسابقات شش وزن، تیم روسی با ۱۱۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم های قزاقستان، ایران، گرجستان، ترکیه، آمریکا، هند و ژاپن به ترتیب با ۷۵، ۵۱، ۵۰، ۴۸، ۴۰، ۳۸ و ۳۲ امتیاز در جایگاه های دوم تا هشتم قرار دارند.

 تیم ایران تاکنون یک نقره و یک برنز توسط «علیرضا کریمی» و «یونس امامی» بدست آورده است.

رده بندی انفرادی ۶ وزن برگزار شده کشتی آزاد قهرمانی جهان به این شرح است:

۵۷ کیلوگرم: ۱- زائور اوگویف (روسیه) ۲- سلیمان آتلی (ترکیه) ۳- نورسلیم سانایف (قزاقستان) و راوی کومار (هند) ۵- استوان میچیچ (صربستان) و رضا اطری (ایران)

۶۵ کیلوگرم: ۱- گادجی مراد رشید اف (روسیه) ۲- دولت نیازبیکوف (قزاقستان) ۳- باجرانگ (هند) و اسماعیل موسی کایف (مجارستان) ۵- تولگا تومور اوچیر (مغولستان) و تاکاتو اتوگورو (ژاپن) ... ۱۴- امیرمحمد یزدانی (ایران)

۷۰ کیلوگرم: ۱- داوید بایف (روسیه) ۲- نورکجا کایپانوف (قزاقستان) ۳- یونس امامی (ایران) و ماگومدمراد گادجیف (لهستان) ۵- زورابی یاکوبیشویلی (گرجستان) و نیکولای کوجوکارو (انگلیس)

۷۴ کیلوگرم: ۱- زائوربک سیداکوف (روسیه) ۲- فرانک چامیزو (ایتالیا) ۳- جردن باروز (آمریکا) و زلیم خان خادجیف (فرانسه) ۵- دانیر کایسانوف (قزاقستان) و مائو اوکوئی (ژاپن) ... ۲۶- رضا افضلی (ایران)

۹۲ کیلوگرم: ۱- جی دن کاکس (آمریکا) ۲- علیرضا کریمی (ایران) ۳- ایراکلی متسیتوری (گرجستان) و علیخان جبرائیل اف (روسیه) ۵- نورگالی نورگالیپولی (قزاقستان) و گئورگی روبایف (مولداوی)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- گنو پتریاشویلی (گرجستان) ۲- طاها آکگول (ترکیه) ۳- الکساندر خوتسیانویسکی (اوکراین) و حسن بای رحیم اف (ازبکستان) ۵- بادژا خوتابا (سوریه) و ژی وی دنگ (چین) ... ۸- یداله محبی (ایران)
 

نتایج دیدارهای مرحله نیمه نهایی اوزان۶۱، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

ماگومد رسول ادریسوف (روسیه) ۲ (برنده) - بهنام احسانپور (ایران) ۲

راهول آواره (هند) ۶ - بکا لومتادزه (گرجستان) ۱۰

۷۹ کیلوگرم:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۴ - تیموراز سالکازانوف (اسلواکی) ۳

کایل دیک (آمریکا) ۶ - رشید قربانوف (ازبکستان) یک

۸۶ کیلوگرم:

حسن یزدانی (ایران) ۱۱- مایلز آمینه (سن مارینو) صفر

دیپاک پونیا (هند) ۸ - استفان ریچموت (اتریش) ۲

۹۷ کیلوگرم:

شریف شریف اف (آذربایجان) ۵ - کایل اسنایدر (آمریکا) ۲

عبدالرشید سعدالله یف (روسیه) ۸ - آلیشر یرگالی (قزاقستان) ۱

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =