۱۵ هزار دانش آموز اول ابتدایی در کهگیلویه و بویراحمد روانه کلاس می شوند  

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵ هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی در این استان ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ روانه کلاس های درس می شوند.

هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۱ هزار پیش دبستانی به همراه ۱۱ هزار دانش آموز پایه اول مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد نیز در این روز راهی کلاس های درس خواهند شد.

وی افزود: مجموع پیش دبستانی ها و دانش آموزان پایه اول ابتدایی و پایه اول مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید ۳۷ هزار نفر است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ سه زنگ شامل غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها همزمان با سراسر کشور در این استان نواخته می شود.

زارع پور عنوان کرد: زنگ غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها به ترتیب برای پیش دبستانی ها، دانش آموزان پایه اول ابتدایی و دانش آموزان پایه اول مقطع متوسطه اول در کهگیلویه و بویراحمد به صدا درمی آید.

وی ابراز داشت: زنگ مهر و مقاومت نیز روز اول مهرماه ۱۳۹۸ و همزمان با سراسر کشور برای آغاز سال تحصیلی جدید در کهگیلویه و بویراحمد  نواخته می شود.

۱۶۰ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ را در کهگیلویه و بویراحمد آغاز می کنند.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =