برنامه‌های ویژه سپاه تهران برای شهرآورد پایتخت

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) گفت: سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ برای شهرآورد پایتخت و در آستانه دفاع مقدس ویژه‌برنامه‌های فرهنگی خاصی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه، سردار «سیروس صابری» جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) با اعلام این خبر و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عرصه ورزش افزود: شهرآورد دو تیم تهرانی همواره مورد توجه علاقه‌مندان به فوتبال بوده و این نشانه روحیه نشاط و ورزش دوستی مردم ایران است که تیم‌های خود را تشویق می‌کنند و به ورزش توجه دارند.
وی افزود: به همین مناسبت و در آستان هفته دفاع مقدس، سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با همکاری دستگاه‌های متولی، برنامه‌های مختلفی را برای شهرآورد تهران در نظر گرفته است که از جمله می‌توان به حضور جانبازان و خانواده‌های شهدا در استادیوم آزادی و دسته دمام‌زنان جهت اقامه عزای اباعبدالله اشاره کرد.
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله ادامه داد:  فردا - یکشنبه - برنامه پرش چتربازان به داخل استادیوم، نمایش پرواز با پاراموتور و جایروپلن را خواهیم داشت که به نظر می‌رسد برنامه‌های خوب و جالبی برای حاضران در استادیوم باشد. البته ایستگاه‌های صلواتی هم در ورودی‌های شرقی و غربی ورزشگاه برقرار خواهد بود که در کنار فضای ایام محرم، حال و هوای خاصی را به شهرآورد پایتخت خواهد بخشید.
سردار صابری تصریح کرد: برنامه‌های دیگری هم تدارک دیده شده که حاضران در استادیوم و مخاطبان رسانه‌ها از آنها استفاده خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =