۳۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان مددجوی ابرکوه توزیع شد

یزد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) ابرکوه گفت:در آستانه سال تحصیلی ۹۹-۹۸، ۳۰۰ بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

سید جلال حسینی عصر شنبه در حاشیه توزیع این بسته های فرهنگی به دانش آموزان نیازمند به خبرنگار ایرنا افزود: ارزش این میزان لوازم التحریر حدود یک میلیارد ریال است .

وی ادامه داد: خیران این شهرستان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برای کمک به دانش آموزان نیازمند در مرحله نخست جشن عاطفه ها که ۶ پایگاه  ثابت و سیار این شهرستان برگزار شد خیران حدود ۵۰۰میلیون ریال کمک کردند.

حسینی بابیان اینکه برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان تحت پوش از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد ، افزود :  درسال تحصیلی ۹۸-۹۷ افزون بر۲۵۰میلیون ریال هزینه شده است .

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) ابرکوه اضافه کرد: هم اکنون ۲۸۰دانش آموز و ۴۰نفر دانشجو تحت حمایت این نهاد در مدارس و دانشگاه ها مشغول به تحصیل خواهند شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: خیران شهرستان ابرکوه از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

هم اکنون هزار و ۴۰۰ خانوار مددجو و نیازمند با جمعیت ۲ هزار و ۱۹۲ نفر از خدمات کمیته امداد امام (ره) در شهرستان ابرکوه بهره مند هستند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۰/ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =