باشگاه پرسپولیس: داور  به ستاره اصلی شهرآورد تبدیل شود

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای در آستانه شهرآورد نود و یکم پایتخت از هواداران تیمش درخواست کرد به داور مسابقه احترام ویژه‌ای بگذارند زیرا که داور می تواند به ستاره اصلی این دیدار تبدیل شود.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن قدردانی مجدد از هوادارانش برای تدارک حمایت از سرخپوشان در شهرآورد فردا یکشنبه، ابراز امیدواری کرد در حالی که هواداران به عوامل مسابقه به ویژه داور احترام می‌گذارند، داور مسابقه به ستاره اصلی این مسابقه بدل شود.

در این اطلاعیه آمده است: هواداران پرسپولیس بار دیگر نشان دادند حمایت از تیم محبوبشان، بخش لاینفک از برنامه‌ها و تفکرات آنها است. باشگاه پرسپولیس قطعا در هر دوره و زمانی به این حضور و عزم جزم می‌بالد و بابت این تدارک برای حمایت از سرخپوشان برای دربی، قدردان هواداران و سپاسگزار خدای متعال هستیم. تردیدی نیست که باقیمانده بلیت‌های این مسابقه تا قبل از پایان مهلت در ساعت ۶ صبح فردا یکشنبه توسط هواداران خریداری خواهد شد و این مساله انگیزه‌ای مضاعف برای تلاش بیشتر اعضای تیم فوتبال پرسپولیس است که با تمام وجود می‌خواهند دوستداران وفادار خود را با شادی و لب‌های خندان از ورزشگاه روانه کنند. عزم جزم هواداران، همه ما را مصمم‌تر از قبل کرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: همچنین از هواداران دعوت می‌کنیم با توجه به استقبالی که از این بازی خواهد شد به عوامل برگزاری مسابقه در برقراری هر چه بیشتر نظم کمک کنند. ضمن آنکه از هواداران می‌خواهیم مانند همیشه با نهایت احترام نسبت به عوامل برگزاری مسابقه و تیم داوری برخورد داشته باشند و امیدواریم داور مسابقه هم از ستاره‌های اصلی این مسابقه باشد.»

همچنین خبر دیگر اینکه، بلیت فروشی شهرآورد شماره ۹۱، ساعت ۶ صبح فردا یکشنبه پایان می‌یابد و در حال حاضر امکان خرید بلیت برای تماشای این مسابقه فقط برای طبقه دوم امکان پذیر است. طبق اعلام مسئولان سامانه فروش بلیت، با توجه به روند کنونی، برنامه‌ای برای تمدید این زمان وجود ندارد.

بلیت فروشی شهرآورد ۹۱ تا کمتر از ۱۳ ساعت دیگر به پایان می‌رسد.

سهمیه فروش بلیت برای پرسپولیسی‌ها در طبقه اول از چند ساعت قبل به پایان رسیده است، اما امکان خرید بلیت جهت تماشای این مسابقه در هفت سکو از ۱۴ سکوی طبقه دوم، فراهم است.

علی اصغر انتظار خیر مسئول گیت‌های الکترونیک و سامانه فروش بلیت، اعلام کرد با توجه به روند فروش بلیت، برنامه‌ای برای تمدید مهلت فروش وجود ندارد.

باشگاه پرسپولیس نیز، از هواداران تقاضا دارد با توجه به ازدحام جمعیت، هنگام ورود به ورزشگاه و خروج از آن برای امنیت خود نهایت همکاری را با ماموران و مسوولان در ورزشگاه داشته باشد.

شهرآورد نود و یکم پایتخت از ساعت ۱۶ روز یکشنبه در ورزگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =