۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۲
کد خبرنگار: 1796
کد خبر: 83484506
۰ نفر

برچسب‌ها

ووشوی کشور ظرفیت کسب ۲۰ مدال را در بازی‌های آسیایی دارد

قزوین - ایرنا - ووشوی کشور این ظرفیت و استعداد را دارد که در صورت برنامه‌ریزی و تلاش ۲۰ مدال در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ به دست آورد.

رییس فدراسیون ووشو روز شنبه در مجمع انتخاباتی رییس هیات ووشوی استان قزوین افزود: ما باید در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ مدال‌های رشته ووشو را از ۱۴ به ۲۰ مدال طلا رسانده و در هریک از رده‌های ساندا و تالو، ۱۰ نشان کسب کنیم.

مهدی علی‌نژاد افزود: در بخش زنان ووشوکار نیز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله بسیار بیشتری از مردان وجود دارد و باید تلاش کنیم تا این فاصله‌ها کاهش یابد.

وی با بیان اینکه ووشوی استان قزوین کمی دچار هرج و مرج شده است، اظهار داشت: باید همه تلاش کنند تا آرامش به استان بازگردد و ورزشکاران بتوانند رقابت صحیح و بدون جنجالی را پیش ببرند.

علی‌نژاد به وضعیت ووشوکاران استان قزوین پرداخت و گفت: قهرمانان این رشته در استان عمدتا مربوط به شهرستان البرز و تاکستان هستند و ما باید پتانسیل‌هایی دیگری را در شهرستان قزوین و بویین زهرا فعال کنیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: برای استعدادیابی بهتر در این رشته باید برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد که در این راستا می‌توان از مربیان استان‌های همجوار استفاده کرد.

۹۹۲۵*۶۱۰۱