میناب به شهر صنایع دستی تبدیل می شود

بندرعباس - ایرنا–مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: با توجه به زیر ساخت گردشگری و صنایع دستی درمناطق مختلف بزودی میناب به شهر صنایع دستی تبدیل می شود.

رضا برومند عصرشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: ثبت میناب به عنوان شهر صنایع دستی دردستور کار میراث فرهنگی قرار گرفته و مردم میناب تحول در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری احساس میکنند.

  وی، درخصوص خبر اخراج رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میناب توسط فرمانداری این شهرستان ازنشست کارگروه اشتغال شهرستان هم گفت: این موضوع به اداره کل منعکس نشده و فرصت بررسی نداشته ولی این اقدام تعجب برانگیزاست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری هرمزگان اظهارداشت: تا قبل ازحضور اینجانب در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان، اداره میراث فرهنگی در شهرستان میناب شکل نگرفته بود و کارها از طریق خانه صنایع دستی در روستای حکمی این شهرستان پیگیری می‌شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میناب شکل گرفته و یکی از مدیران جوان و انقلابی و فرزند شهید که تا پیش از این در شهرستان رودان خدمت می کرده به عنوان رییس اداره آن منصوب شده است.

۳۲۱۹/۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =