۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۲
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83484368
۰ نفر

برچسب‌ها

درمانگاه دامپزشکی در تهران پلمب شد

تهران- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی شهر تهران گفت: درپی تکرار تخلفات و فعالیت‌های خارج از چارچوب قوانین و مقررات سازمان دامپزشکی کشور، درمانگاه دامپزشکی‌ در شمال پایتخت پلمب شد.

به گزارش عصر شنبه ایرنا از اداره دامپزشکی شهر تهران مجید محمدیان با اعلام این خبر اظهار داشت: کارشناسان اداره دارو و درمان اداره دامپزشکی شهر تهران در بازدیدهای مستمر از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دامپزشکی و داروخانه‌های دامپزشکی شهر تهران، درمانگاه واقع در شمال شهر تهران که اقدام به انجام اعمال جراحی و آزمایشگاهی غیر مجاز و خارج از حدود ذکر شده در پروانه فعالیت خود می کرد با اخذ حکم قضایی پلمب شد.

وی گفت: بیش از ۶۹ قلم انواع داروهای غیر مجاز و تاریخ منقضی و لوازم مصرفی و جراحی تاریخ گذشته نیز از این درمانگاه کشف و ضبط شد.  

محمدیان تصریح کرد: هرگونه اقدام به فعالیت درمانی حیوانات مستلزم اخذ پروانه است و انجام هرگونه عمل جراحی تخصصی تنها در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دامپزشکی که مجهز به تجهیزات CPR و احیا است  مجاز بوده و دامپزشکان دارای پروانه‌های اشتغال تنها مجاز به انجام فعالیت در حیطه ذکر شده در متن پروانه اشتغال هستند و انجام فعالیت فراتر از حیطه ذکر شده تخلف شناخته شده و قابل پیگیری است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندانی که از حیوانات خانگی نگهداری می کنند برای درمان حیوانات خود ضمن مراجعه به مراکز مجاز دامپزشکی، از نوع فعالیت ذکر شده در پروانه فعالیت دکتر دامپزشک نیز مطلع شوند و خدمات خود را متناسب با نوع پروانه دریافت و برای آگاهی و هرگونه مشاوره در این خصوص با شماره تلفن  ۰۲۱۶۶۵۹۱۰۰۵ تماس حاصل کنند.

تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =