۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۷
کد خبرنگار: 2100
کد خبر: 83484355
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۷۰۰ معلم حق‌التدریس به یاری آموزش و پرورش فارس آمدند

شیراز- ایرنا- یک هزار و ۷۰۰ معلم حق‌التدریس در آستانه سال تحصیلی جدید برای جبران کمبود نیروی آموزش و پرورش استان فارس به یاری این اداره کل آمدند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس شنبه ۳۰ شهریورماه در جمع رؤسای ادارات آموزش و پرورش فارس، مهمترین فصل در پروژه مهر را تلاش در زمینه تأمین نیروی انسانی و رفع کمبودها در این حوزه دانست.

علی عسکر نجفی درباره قراردادهای برون سپاری در رشته‌های مهارتی کاردانش نیز گفت: این اقدام هر ساله به صورت متمرکز استانی برگزار می شده و  امسال به صورت غیر متمرکز به روسای ادارات آموزش و پرورش در سراسر استان تفویض شده  است.

وی ادامه داد: از آنجا که امکان فراهم‌کردن نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز در شاخه کاردانش نیست، در این زمینه می‌توان از ظرفیت‌های بخش خصوصی و دولتی که متولی مسائل مهارتی هستند، بهره گیریم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در ادامه با اشاره به طرح  جمع‌آوری بخاری‌های غیراستاندارد در مناطقی که از امکانات برق و گاز برخوردارند نیز عنوان کرد: این طرح به‌صورت طرح ملی در دستور کار است و اعتبارات هم در این زمینه تامین شده است.

نجفی افزود: استان فارس در این زمینه ۹۰ درصد پیشرفت داشته است و در این راستا باید حدود ۲هزار و ۵۰۰ کلاس درس به وسایل گرمایشی استاندارد مجهز شود. 

۹۸۸۵ / ۲۰۲۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =