۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۳
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83484295
۰ نفر

برچسب‌ها

واحدهای غیرمجاز پرورش ماهی برخورد قضایی می‌شوند

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: واحدهای غیرمجاز پرورش ماهی استان تهران در صورت عدم اخذ یا تمدید مجوز، از طریق مراجع قضایی تعطیل و مشمول جریمه می‌شوند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، سید حسن رضوی با تاکید بر اینکه صاحبان استخرهای غیرمجاز پرورش ماهی باید ضمن اخذ مجوز نسبت به پرداخت آب‌بها اقدام کنند، گفت: در غیر اینصورت این واحدهای غیرمجاز از طریق مراجع قضایی تعطیل و مشمول جریمه خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران محل استقرار عمده استخرهای پرورش ماهی را در رودخانه های شرق استان تهران عنوان کرد و گفت: در شرق استان تهران ۱۰۰ واحد پرورش ماهی وجود دارد که ۳۹ واحد دارای مجوز و ۶۱ واحد فاقد مجوز معتبر هستند.

وی با بیان اینکه پنج واحد پرورش ماهی مجاز در دماوند وجود دارد، تصریح کرد: همچنین در این منطقه نیز هشت واحد غیرمجاز پرورش ماهی شناسایی شده که آب مورد نیاز خود را از طریق منابع آب سطحی تامین می کنند.

رضوی ادامه داد: علاوه بر آن نیز ۳۴ واحد پرورش ماهی مجاز در فیروزکوه وجود دارد و ۵۳ واحد غیرمجاز شناسایی شده است که لازم است واحدهای غیرمجاز هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف از طریق مراجع ذیربط اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت آب منطقه ای تهران در نظر دارد تا در راستای طرح ملی قبوض سبز پس از تکمیل زیرساخت مناسب، قبوض مشترکان را به صورت الکترونیکی صادر کند که اقدامات لازم در حال انجام است و در آینده نزدیک این مهم محقق می‌شود.

تهرام/۸۱۳۸//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =