۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۶
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 83484254
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح نظارت بر بازار ویژه بازگشایی مدارس در ری آغاز شد

شهرری- ایرنا- طرح نظارت بر بازار پوشاک، کیف، کفش و لوازم التحریر به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید از سوی اداره صنعت معدن و تجارت در شهرستان ری آغاز شد.

موسوی احمدی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: طرح نظارتی بازگشایی مدارس با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران، اتاق اصناف و اداره صمت شهرستان ری با هدف احقاق حقوق مصرف‌کنندگان و خانواده‌هایی که دارای دانش‌آموز هستند از امروز آغاز و تا پایان هفته اول مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه همه ساله در آستانه اول مهر تقاضا برای خرید نوشت افزار، کیف، کفش و لوازم التحریر افزایش می‌یابد، افزود: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس با نظارت دقیق بر بازار این محصولات با هرگونه سوءاستفاده، کم فروشی، گران فروشی و احتکار مقابله خواهد کرد.

احمدی اضافه کرد: پایش مستقیم بازار در زمینه تامین و توزیع لوازم‌التحریر توسط واحدهای تامین‌کننده، برخورد با احتکار و عرضه نکردن لوازم، جلوگیری از فروش نوشت‌افزار تقلبی، ممانعت از فروش اجباری، رعایت درصدهای سود مجاز و الزام درج قیمت‌ها از مواردی است که در این طرح مورد بررسی و نظارت بازرسان قرار می‌گیرد.

وی ابراز کرد: وحدت رویه در اقدامات نظارتی و کنترل بازار با هدف ایجاد آرامش نیز از دیگر هدف‌های اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان می‌توانند هرگونه تخلف صنفی را از طریق سامانه شماره ۵۵۹۰۰۱۷۷ به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اعلام کنند.

۶۰۰۳/۳۲۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =