۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۲
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 83484225
۰ نفر

برچسب‌ها

بی‌انگیزه شدن مدیران از مشکلات مهم قم است

قم - ایرنا - نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلاتی که مدتی با آن رو به رو هستیم بی انگیزه شدن برخی از مدیران قم و به نوعی پایین آمدن شجاعت و تصمیم گیری آنان است.

احمد امیرآبادی فراهانی روز شنبه در نهمین جلسه شورای معادن قم در تالار امام جواد (ع) استانداری اظهار داشت: بخشی از علت این مساله به سخت‌گیری نهادهای نظارتی ارتباط دارد.

وی بیان داشت: بازرسی استان و دیوان محاسبات بیش از حد سختگیری می‌کنند و بعضا مدیران را میترسانند و این درست نیست.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هم دیوان محاسبات و هم بازرسی باید به دنبال اختلاس و رانت خواری بروند.

وی اضافه کرد: وقتی یک مدیر میخواهد در راستای رونق تولید، پیشرفت استان و اشتغال زایی از اختیارات خود استفاده کند باید به آن کمک کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: من فکر میکنم هم ما به عنوان نمایندگان مجلس و هم استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان باید برای این موضوع فکری بکنیم.

وی گفت: درحوزه معادن هم اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و هم اداره کل حفاظت محیط زیست  به همین دلیل از اختیاراتی که دارند، استفاده نمیکنند.

امیرآبادی گفت: ما بارها گفتیم هم استاندار و هم ما نمایندگانی که با وزیران ارتباط داریم، هر اختیاری که وزیران دارند برای مدیران استان نیز بگیریم و مشکلی نیز ندارد.

نماینده قم خاطرنشان کرد: در خصوص ضرورت رعایت مسائل زیست محیطی هیچ شکی وجود ندارد، ولی اینکه سخت گیری بیش از اندازه بکنیم و سرمایه گذاران را از استان فراری دهیم قابل قبول نیست.

۷۴۰۳/ ۶۱۳۳/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =