اجرای محدودیت‌های ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح دربندرعباس

 بندرعباس- ایرنا- محدودیت‌ها وممنوعیت‌های ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح فردا یکشنبه ۳۱ شهریور همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس در بندرعباس اعلام شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در شهر بندرعباس از ساعت پنج صبح روز یکشنبه در طول بلوار ساحلی حد فاصل خیابان صمدو تا میدان لارک و درطول بلوار شهید چمران اجرا می‌شود.
سرهنگ مجید صالح پور روز شنبه درجمع خبرنگاران افزود: هرگونه تردد و توقف وسایل نقلیه در زمان تعیین شده در محدوده اجرای طرح ترافیکی ممنوع بوده و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.
وی بیان داشت: چنانچه خودرویی نیز در این مسیر توقف یا پارک شده باشد، ضمن اعمال قانون توسط جرثقیل حمل و به پارکینگ انتقال می‌شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان اظهارداشت: وسایل نقلیه خودرویی و موتوری در اجرای مراسم رژه می‌توانند از مسیرهای جایگزین بلوارامام خمینی(ره)، بلوار امام حسین(ع)، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار پاسداران  و بلوار شهید رجایی استفاده کنند.
وی از شهروندانی که در مسیر اجرای رژه قرار دارند نیز خواست از شب قبل مراسم از پارک خودرو، خودداری و وسیله نقیله خود را درپارکینگ منازل و خارج از محدوده مراسم پارک کنند.
۷۱۹۵/۶۰۴۸
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =