دفاع مقدس تجلی درخشان ترین صفحات تاریخ انقلاب است

قم - ایرنا - استاندار قم، با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس،‌گفت:‌ دوران دفاع مقدس، تجلی درخشان ترین و ماندگارترین صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم در این پیام آمده است: دوران دفاع مقدس، تجلی درخشان ترین و ماندگارترین صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی و سرشار از زیباترین صحنه های ایثار، فداکاری، جانفشانی و از خودگذشتگی فرزندان شایسته این ملت است.

پیام ادامه یافته است: روزهایی شورانگیز و فراموش نشدنی که ملتی یکدل و متحد و با تأسی به آرمان ظلم ستیزی مکتب عاشورا و با انگیزه دفاع از اصول و ارزش ها و کیان اسلامی، بیرق جهاد و شهادت برافراشته و شجاعانه در برابر جبهه کفر و استکبار ایستادگی کردند.

پیام حاکیست: ۳۹ سال پیش در چنین ایامی، مقاومت حماسی و دلیرانه ملت بزرگ ایران، دشمن زبون و متجاوز را در رسیدن به نیات پلیدش ناکام گذاشت و عزت، اقتدار و سربلندی را برای این کشور به ارمغان آورد.

در این پیام آمده است: دفاعی جانانه و مبتنی بر تفکرات اعتقادی و ارزشی که ضمن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، عزم و اراده جدی و تسلیم ناپذیری این ملت در برابر هر گونه تجاوز و زورگویی را به جهانیان نشان داد.

پیام ادامه یافته است: در سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس، یاد و خاطره شهداء، ایثارگران، رزمندگان و یادگاران دوران ایثار و حماسه به ویژه شش هزار شهید سرافراز استان قم را گرامی داشته، توفیقات روزافزون همگان را در راه حفظ و صیانت از دستاوردهای ارزشمند دفاع مقدس و پیمودن راه شهدای والامقام در پرتو آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه باری تعالی مسألت دارم.

۷۴۰۵/ ۶۱۳۳/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =