تجلیل از کارآفرینان برتر ملی در جشنواره فرهنگی بلوط

تهران- ایرنا- جشنواره فرهنگی بلوط که توسط دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود، امسال در ایستگاه پنجم از افراد مسئولیت پذیر در مناطق سیل زده و کارآفرینان برتر ملی تقدیر می کند.

به گزارش روز شنبه دبیرخانه جشواره بلوط، دبیر جشنواره فرهنگی بلوط با اعلام محورهای پنجمین دوره این رویداد که توسط تیم دانشجویی بلوط و با حمایت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات برگزار می شود، گفت: جشنواره فرهنگی بلوط همواره با در نظرگرفتن دغدغه های فرهنگی و اجتماعی موفق به ثبت قاب‌های ماندگار شده و در سال های گذشته اتفاقات ارزشمندی مانند برپایی گلریزان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، تقدیر و تجلیل از خیرین، شخصیت های برجسته‌ علمی و نیز قهرمانان ورزشی المپیک و پارالمپیک را رقم زده است.

«سید وحید موحدی» ضمن اعلام خبر برگزاری پنجمین دوره این جشنواره در پاییز ۹۸ بیان داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، جشنواره امسال در دو بخش تجلیل از سازمان ها، شرکت ها و افراد مسئولیت پذیر در مناطق سیل زده کشور به عنوان همایش افتتاحیه و تقدیر از کارآفرینان برتر ملی به عنوان همایش اختتامیه میهمان فرهنگ دوستان است.

وی افزود: جشنواره با افتتاح بخش نمایشگاهی که شامل بخش های لباس و غذای محلی، صنایع دستی و گردشگری، مشاهیر و... است، فعالیت خود را آغاز می کند و در آیین افتتاحیه از افراد، سازمان ها و شرکت های مسئولیت پذیر در مناطق سیل زده کشور تجلیل می شود. در ادامه پس از پنج روز برگزاری نمایشگاه فرهنگی، همایش اختتامیه با حضور شخصیت های برجسته ملی در حوزه های مختلف، همراه با اجرای موسیقی سنتی زنده و برنامه های جذاب و متنوع دیگر به کار خود پایان می دهد.

وی ضمن دعوت از همه فرهنگ دوستان برای حضور در این رویداد فرهنگی خاطرنشان کرد: برای اولین بار قرار است در جشنواره امسال نمایشگاه عکس بلوط در کنار نمایشگاه فرهنگی، ایجاد شود تا ظرفیت های فرهنگی، تفریحی و .. مناطق مختلف کشور در معرض دید عموم قرار گیرد.

  این جشنواره دو بخش نمایشگاهی و همایش سالنی دارد که در بخش نمایشگاهی لباس ها و عادات فرهنگی اقوام ایرانی به نمایش گذاشته می شود. در بخش همایش سالنی هم از یکی از گروه های مهم اجتماعی تقدیر می شود. بازدید از این نمایشگاه همانند سایر بخش های جشنواره همچون سال های گذشته آزاد و رایگان است.

پنجمین جشنواره فرهنگی بلوط آبان ماه در در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =