۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 2170
کد خبر: 83484073
۰ نفر

برچسب‌ها

بورس آذربایجان غربی روی خط قرمز

ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: طی هفته گذشته شاخص کل بورس استان در مقایسه با هفته قبل از آن با پنج هزار و ۷۶۴ واحد کاهش به ۲۹۴ هزار و ۱۶۶ واحد رسید.

وحید جوادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه طی هفته گذشته با وجود کاهش در شاخص کل بازار، شاخص بازار در فرابورس افزایش ۲ واحدی را تجربه کرد، اظهار داشت: این شاخص نیز به سه هزار و ۸۸۶ واحد رسید.

وی با بیان اینکه هفته گذشته بیش از ۱۷۴ میلیون و ۹۱۵ هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در آذربایجان‌غربی معامله شد، بیان کرد: ارزش معاملات بورسی طی هفته گذشته در استان بیش از ۴۰۳ میلیارد ریال بود.

وی با بیان اینکه طی این مدت در بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی ۱۲ کارگزار از ۱۶ ایستگاه معاملاتی، سهام و حق تقدم بیش از ۲۹۶ شرکت بورسی و فرابورسی را معامله کردند، افزود: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری «بورسیران» بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با ۲۰ درصد به خود اختصاص داد.

مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ۵۳ درصد کل معاملات در هفته گذشته مربوط به خرید بود، بیان کرد: طی این مدت سهام کیمیدارو با هشت درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار داشت.

بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی در ۲۲ اسفند سال ۱۳۸۳ شمسی با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداری این استان تاسیس شد.

۳۲۱۴/۳۰۷۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =