سردار حاجی زاده: اقدام غلط دشمن، پاسخ کوبنده خواهد داشت

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ما همچون گذشته ایستاده‌ایم و اگر از دشمن غلطی سر بزند، حتما پاسخ کوبنده‌ای در انتظار آنها خواهد بود.

سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسدان روز شنبه در حاشیه افتتاح «نمایشگاه شکار کرکس‌ها» که به نمایش عمومی بقایای پهپادهای اسقاط شده و همچنین غنیمت گرفته شده نیروهای متخاصم کشور اختصاص دارد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه موزه عبرت است برای دشمنان کشور و کسانی که ملت ایران را تحقیر می‌کنند.
وی افزود: امروز بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و در سایه تهدیدات بی‌شمار دشمنان شاهد پیشرفت فراوان در عرصه‌های مختلف و به ویژه در حوزه هواپیماهای بدون سرنشین هستیم.
سردار حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: ما جزو پنج کشور اول جهان در حوزه پهپادها هستیم و در حوزه ساخت رادار و سامانه های پدافندی به خودکفایی کامل رسیده ایم. امروز در حوزه موشکی نیز جزو قدرت‌های منطقه و چند قدرت بزرگ جهان هستیم.
این فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران تاکید کرد: ما همچون گذشته ایستاده‌ایم و اگر از دشمن غلطی سر بزند، حتما پاسخ کوبنده‌ای در انتظار آنها خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار سیاست