موافقتنامه ۸۰ درصد اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای چهارمحال و بختیاری مبادله شد

شهرکرد- ایرنا- معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون موافقتنامه ۸۰ درصد اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای این استان مبادله شده است که این موافقتنامه‌ها مربوط به ۲۴ دستگاه اجرایی استان است.

علی شهریارپور روز شنبه در هشتمین شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری تاکید کرد: بقیه موافقتنامه‌های مربوط به اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای چهارمحال و بختیاری تا نشست بعدی شورای برنامه‌ریزی ئ توسعه استان، مبادله می‌شود.

وی تصریح کرد: اعتبارات مصوب تملک دارایی‌های سرمایه‌ای چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری ۵ هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال است که از این مبلغ موافقتنامه ۴ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال مبادله شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: ۳۰ میلیارد و ۳۶۹ میلیون ریال اعتبار از محل ماده ۲۳ قانون جرایم راهنمایی و رانندگی به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از این مبلغ ۷۰ درصد برابر ۲۱ میلیارد و ۲۵۸ میلیون ریال به شهرداری‌ها و ۳۰ درصد معادل ۹ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال به دهیاری‌های استان اختصاص داده شد.

شهریارپور گفت: این اعتبار برای استانداردسازی، خط کشی، تجهیزات ایمنی، احداث پل‌های عابر پیاده، ایمن‌سازی و حذف نقاط حادثه‌آفرین هزینه می‌شود.

به گزارش ایرنا، اعضای شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری کلیات تببین و پیشنهاد ساختار اجرای کارگروه‌های تخصصی ذیل این شورا را تصویب کردند.

اعضای شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری همچنین با انتقال آب از چشمه باغ رستم به شهر کاج در شهرستان اردل و احداث مخزن ۵ هزار مترمعکبی آب آشامیدنی در منظریه شهرکرد موافقت کردند.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =