تیم‌های برتر مسابقات شنای دانشجویان دانشگاه‌های آزاد کشور مشخص شدند

مشهد- ایرنا- مسابقات شنای قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور در مشهد با قهرمانی تیم استان البرز به پایان رسید.

معاون اجرایی این دوره از مسابقات روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این مسابقات تیم‌های استان‌های فارس و خراسان رضوی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. 

رضا متجدد افزود: این مسابقات که از روز پنجشنبه در استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شده بود امروز به پایان رسید.   
وی اظهار داشت: در این مسابقات ۸۵ شناگر از ۱۰ استان کشور در ۱۳ ماده انفرادی و ۲ رشته تیمی شرکت کردند.
رئیس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: برگزیدگان این مسابقات به تیم های لیگ برتر شنا و واتر پلوی دانشگاه آزاد اسلامی دعوت می شوند.
وی با بیان اینکه در گذشته تیم داری دانشگاه در واحد تهران مرکز انجام می شد افزود: با صدور بخشنامه ای از سال تحصیلی جاری  شهرستان‌ها می توانند خودشان نیز تیم داشته باشند که در این راستا رشته واترپلو به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد واگذار شده و به همین دلیل برای موفقیت در لیگ برتر در حال برنامه ریزی و جذب عضو هستیم.  
متجدد اظهار داشت: از آبان ماه تمرین های تیم شروع می شود و طبق بخشنامه ۵۰ درصد اعضای تیم از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خواهند بود.
وی گفت: ۱۰ نفر از دانشجویان این واحد در تیم های لیگ برتر دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های تکواندو، نجات غریق و بسکتبال حضور دارند و از این فصل نیز در تیم واترپلو شرکت خواهند کرد.
۲۰۳۰/۶۰۵۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =