۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۴
کد خبرنگار: 1223
کد خبر: 83483893
۰ نفر

برچسب‌ها

دام بجنورد در شیروان کشتار می‌شود

بجنورد- ایرنا- رئیس اتحادیه قصابان خراسان شمالی گفت: به علت کشتار نشدن دام در کشتارگاه صنعتی بجنورد که موجب کمبود گوشت قرمز در چند روز اخیر شده است، دامداران بجنوردی امروز شنبه دام خود را در شیروان کشتار کردند.

به گزارش ایرنا؛ حسین قاسم زاده به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کارگران و سلاخان کشتارگاه صنعتی بجنورد به علت دریافت نشدن حقوق معوقه خود از کشتار دام خودداری می کنند.

وی گفت: هم اینک در تامین گوشت دام سنگین مشکل خاصی نداریم زیرا که پیش از این یکی از واحد های صنفی این شهر گوشت واحد خود را از مشهد تامین می کرد و در صورت نیاز به دیگر واحدهای صنفی نیز عرضه می کرد.

قاسم زاده خاطرنشان کرد: کمبود گوشت قرمز در بجنورد طی چند روز گذشته باعث شده بود مردم به مشکل چندانی برخورد نکنند و یا در صورت نیاز از گوشت مرغ استفاده کنند.

وی افزود: با این وجود برای رفع این مشکل و ادامه دار نشدن آن تصمیم بر این شد تا از امروز دام های این شهر در شهرستان شیروان کشتار شوند و از فردا در اختیار مردم قرار گیرد تا با کمبود گوشت مواجه نشویم.

کارکنان کشتارگاه صنعتی بجنورد 12 شهریورماه امسال به دلیل عدم پرداخت مطالبات توسط پیمانکار به فرمانداری این شهر معترض شدند که در این راستا با رایزنی که توسط سرپرست فرمانداری این شهر صورت گرفت مقرر شد مطالبات این کارگران طی یک هفته به آنها پرداخت شود.

این در حالی است که با گذشت حدود دو هفته از پایان مهلت داده شده فقط دو ماه از مطالبات این کارگران به میزان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال پرداخت شد و قرار شد پرداخت یک ماه حقوق باقی مانده نیز در اسرع وقت انجام شود.

در این میان کارگران این مجموعه با مشاهده عدم عمل به تعهدات کامل توسط پیمانکار، از ابتدای هفته گذشته تا امروز دست از کار کشیده اند و خواستار پرداخت تمامی معوقات خود برای بازگشت به کار هستند.

ط/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =