سکوت سرخ‌آبی‌ها به احترام «عماد»

تهران- ایرنا- کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد که به یاد «عماد صفی‌یاری» تماشاگر خردسال فوتبال که چند روز پیش در ورزشگاه آزادی فوت کرد بازیکنان شهرآورد ۹۱ در جریان این بازی یک دقیقه سکوت می‌کنند.

به گزارش ایرنا صفی‌یاری تماشاگر ۶ ساله بازی پرسپولیس - صنعت نفت ۲۶ شهریورماه جاری در محوطه ورزشگاه آزادی دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.

شهرآورد نود و یکم ۳۱ شهریور ماه از ساعت ۱۶ میان دو تیم پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

دانیال فدایی دبیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسا نی هیات فوتبال استان تهران همچنین با تشریح تصمیم گیری‌ها در جلسه عوامل و دست اندرکاران برگزاری شهرآورد اظهارداشت:‌

این جلسه صبح امروز در سازمان لیگ برگزار شد و اعضای آن در صدد هستند راهکارهای مطلوبی را برای برگزاری این رویداد ورزشی اتخاذ کنند.

وی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:‌ در این نشست عوامل و مسئولانی از سازمان اتوبوسرانی و مترو تهران، اورژانس، ورزشگاه،‌ نیروی انتظامی و راهور، ناظر داوران و ناظر بازی، حراست، سازمان لیگ، شورای تامین و فدراسیون فوتبال حضور داشتند.

دبیر کمیته روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران بیان کرد: در این بازی لباس استقلال یک دست آبی و گلر آن بنفش و همچنین لباس پرسپولیس یک دست قرمز و گلر آن مشکی خواهد بود.

فدایی به موضوع بلیت فروشی در این نشست اشاره کرد و گفت: تماشاگران می‌بایست بلیت‌های خود را به صورت الکترونیکی تهیه کنند چرا که در این بازی به هیچ عنوان اجازه حضور غیر از آن صادر نخواهد شد.

تهرام/۷۲۴۷/ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =