۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۶
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83483832
۳ نفر

برچسب‌ها

همکاری حمید پورآذری و لیلی رشیدی برای کارگردانی یک نمایش

تهران- ایرنا- حمید پورآذری و لیلی رشیدی این روزها مشغول آماده‌سازی یک اثر نمایشی هستند که با کارگردانی مشترک این دو هنرمند اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، تهیه‌کنندگی اثر نمایشی به کارگردانی حمید پورآذری و لیلی رشیدی را مدرسه سینما تئاتر هنرهفتم برعهده گرفته است و این نمایش که نام آن به زودی اعلام می شود با بازی هنرجویان نوجوان این موسسه اجرا خواهد شد.

این اثر محصول دو ترم آموزشی است که هم اکنون آخرین مراحل تمرین و آماده‌سازی خود را سپری می‌کند و در روزهای آینده، خبرهای تکمیلی درباره اجرای آن منتشر خواهد شد.

پورآذری تاکنون در کنار اجرای نمایش با بازیگران حرفه‌ای و گروه‌های پر تعداد بازیگران جوان، آثار نمایشی گوناگونی را با بازی هنرجویان نوجوان نیز به صحنه برده که از جمله آنها می‌توان به نمایش‌هایی مانند حسینقلی مردی که لب نداشت، ادیپ شهریار، دایره گچی قفقازی اشاره کرد.

رشیدی نیز علاوه بر ایفای نقش در آثار نمایشی و تصویری گوناگون، تجربه کارگردانی دو نمایش اسم و عاشقیت در پاورقی را دارد.

مدرسه سینما تئاتر هنرهفتم یک موسسه آموزشی تخصصی تئاتر و سینمای کودک و نوجوان است که از سال ۹۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و در کنار آموزش هنرجویان، به پروسه اجرای نمایش نیز به عنوان بخشی از فعالیت‌های آموزشی خود توجه دارد و از جمله فعالیت‌های اجرایی آن می‌توان به اجرای نمایش‌هایی همچون زیر گنبد طلا به نویسندگی و کارگردانی بهاره میرزاپور در تالار هنر، بیوه‌های غمگین سالار جنگ نوشته محمد امیریاراحمدی با کارگردانی مشترک غزاله صرفی و فاطمه شاه‌پسند در تالار مولوی، خواب ربا به نویسندگی و کارگردانی افسانه زمانی در جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک و در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر اجرا شده اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =