۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۸
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 83483632
۰ نفر

برچسب‌ها

حذف فیش تلفن ثابت و روش های جایگزین پرداخت بدهی

خرم‎‎‎آباد - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: با توجه به حذف فیش تلفن ثابت، می توان از طریق سامانه‎ های تلفن گویا و یا درگاه اینترنتی شرکت مخابرات ایران، از مبلغ کارکرد خود اطلاع یافته و نسبت به پرداخت آن اقدام کرد.

هومان محمودی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مشترکان تلفن ثابت می توانند از طریق وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir و یا کد دستوی *۲۰۲۰# (با استفاده از تلفن همراه) علاوه بر دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام نمایند.

وی تماس با سامانه ۲۰۰۰ را ساده ترین راه ارتباطی برای آگاهی از هزینه کارکرد تلفن ثابت برشمرد و تصریح کرد: لرستان از پیشگامان طرح حذف فیش تلفن ثابت است و این مهم به صورت فراگیر از ابتدای مهرماه امسال در تمام کشور اجرایی می شود.

وی اضافه کرد: این اقدام در راستای نهادینه سازی و تحقق فرایندهای دولت الکترونیک، تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان در کمترین زمان و افزایش سرعت، عملیاتی شده است.

۴۵۰ هزار تلفن ثابت و بیش از یک میلیون و ۴۱۰ هزار خط تلفن همراه اعتباری و دائمی در لرستان ایجاد شده است.

لرستان از پیشگامان طرح حذف فیش تلفن ثابت است و این مهم به صورت فراگیر از ابتدای مهرماه امسال در تمام کشور اجرایی می شود.

۷۲۶۹/۶۰۵۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =