کاروان نشاط و پویایی به مدارس چهارمحال وبختیاری اعزام شد

شهرکرد- ایرنا- کاروان نشاط، تحرک، پویایی و سلامت با عنوان "مهر با نشاط" در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید به مدارس استان چهارمحال وبختیاری اعزام شد.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: کاروان مهر با نشاط ، به منظور توزیع تجهیزات ورزشی و سلامت در قالب ۲۲ هزار انواع اقلام ورزشی به واحدهای آموزشی استان با اولویت مناطق کم‌برخوردار برای چهارمین سال پیاپی اعزام شد.

فرحناز قائدامینی روز شنبه در آیین اعزام این کاروان‌ها در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تجهیزات شامل توپ‌های ورزشی، جعبه کمک‌های اولیه، بسته‌های آموزشی و ورزشی، میز پینگ‌پنگ و وسایل مورد نیاز برای برگزاری ساعت درس تربیت بدنی برای مدارس دوره ابتدای با اولویت مدارس مناطق محروم و مدارس ابتدایی دخترانه است.

به گفته وی، برای تهیه این اقلام بیش از ۸ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی هزینه شده است.

قائدامینی  اظهار داشت: برای تجهیز مدارس نیز یک کاروان تجهیزات آموزشی و ورزشی با اولویت مدارس مناطق محروم و مناطق پرخطر، در قالب تجهیزات آموزشی انواع سیستم کامپیوتر و صندلی تهیه و اعزام شده است.

وی گفت: برای تهیه این اقلام نیز ۲۳ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارای استان هزینه شده است.

به گزارش ایرنا، در سال تحصیلی جدید بیش از ۲۰۶ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ فضای آموزشی در سطح استان مشغول تحصیل خواهند شد.

۷۳۶۰/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =