پنج هزار و ۱۸۱ میلیارد ریال طلب گندم‌کاران استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی گفت: پنج هزار و ۱۸۱ میلیارد ریال طلب گندم‌کاران این استان ازخرید تضمینی محصول پرداخت شد.

‏«مسعود رضایی» روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: ۳۰۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان امسال خریداری و تمامی طلب ثبت شده گندم‌کاران که تا ۲۶ شهریور ماه جاری در سامانه خرید بازرگانی دولتی ایران  پرداخت شده است.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستائیان و عشایر تا کنون در شعب بانک کشاورزی استان مرکزی پرداخت شده است.

مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی خاطرنشان کرد: این تسهیلات در قالب ۹۲۷ طرح برای افزایش اشتغال، تولید و درآمدزایی در شهرستان مختلف استان پرداخت شده است.

رضایی گفت: یک‌هزار و ۸۵۰ شفل به‌صورت مستقیم با پرداخت این تسهیلات در استان ایجاد شده است.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به بانک کشاورزی استان مرکزی اختصاص یافت که با پرداخت این تسهیلات تا کنون بیش از ۸۸ درصد این منابع مالی جذب شده است.

 بانک کشاورزی با ۵۷ شعبه، ۸۰ دستگاه خودپرداز و ۹ هزار و ۱۸۰ دستگاه کارت‌خوان با هدف حفظ منابع پایه، تولید ارزش افزوده و اشتغالزایی در راستای رونق تولید در سطح شهرها و روستاهای استان مرکزی به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کند.

۱۹۵۵/  ۶۰۱۳/                                                            

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =