۲۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۱
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83483110
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۲۷۷ قبضه سلاح غیر مجاز در خوزستان کشف شد

اهواز -ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۲۷۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در طرح جمع آوری سلاح و مهمات در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر جمعه در تشریح جزئیات این خبر در خصوص مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز و عاملان تیراندازی ها، اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عمومی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

وی افزود: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان های و تخصصی و تلاش مستمر در سطح استان در پنج روز گذشته با هماهنگی قضایی طی چندین عملیات پی در پی ۲۱۲ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۳۵ قبضه سلاح جنگی و ۲۴۲ قبضه سلاح شکاری و در مجموع ۲۷۷ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه هفت هزار و ۴۷۸ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی، گفت: نیروی انتظامی خوزستان مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش برقرار کنند .

دستگیری سارقان به عنف در اهواز 

سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت گوشی تلفن همراه به روش زورگیری از شهروندان، توسط راکبین یک موتورسیکلت، در برخی مناطق شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژهدر دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۲۳ با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس و هدفمند ۲ سارق را درحالی که به وسیله چاقو درحال تهدید کردن یک شهروند، به قصد سرقت تلفن همراه وی بودند، را شناسایی و طی عملیاتی تعقیب و گریز و قانون بکارگیری سلاح دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه سارقان دستگیر شده سابقه چندین فقره سرقت و زندان در پرونده خود داشتند، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۸ فقره سرقت به به عنف تلفن همراه اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شدند .

۹۵۹۴/۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =