عارف خواستار آسیب‌شناسی عملکرد جریان اصلاحات شد

تهران - ایرنا - رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در جلسه شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ضمن تاکید بر ضرورت تعامل، همگرایی و انسجام درون جریان اصلاحات، خواستار آسیب شناسی عملکرد این جریان شد.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی امید، محمدرضا عارف، رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به دعوت علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت در جمع اعضای شورای مرکزی این حزب حضور یافت و ضمن تشریح عملکرد شورای عالی اصلاح طلبان و فراکسیون امید به سوالات و نقدهای اعضای شورای مرکزی این حزب اصلاح طلب پاسخ داد.

این جلسه به منظور ارائه نقد و نظر و گفتگوی رو در رو در زمینه عملکرد اصلاح‌طلبان بخصوص شورای عالی سیاستگذاری و فراکسیون امید برگزار شد.

در این جلسه محمدرضا عارف ضمن بیان چگونگی شکل گیری  شورای عالی اصلاح طلبان به تشریح عملکرد این شورا  در ۲ انتخابات مجلس دهم و شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری  پراخت.

وی همچنین تحلیل‌های خود را نسبت به عملکرد اصلاح‌طلبان در دهه های اخیر ارائه کرد و خواستار آسیب شناسی عملکرد جریان اصلاحات شد.

این جلسه در فضایی صمیمی برگزار شد و گفتگوها با صراحت و با رویکردی سازنده صورت گرفت و بر ضرورت تعامل ،همگرایی و انسجام درون جریان اصلاحات تاکید شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =