کولاکوویچ: برتری امروز، برایم مثل شکست بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: کره جنوبی را بردیم ولی به خاطر اتفاقاتی که در زمین رخ داد، برایم مثل یک شکست بود.

«ایگور کولاکوویچ» در نشست خبری پس از مسابقه تیم‌های ملی والیبال ایران و کره جنوبی گفت: بازی بسیار دراماتیکی بود. به خصوص وقتی بازیکنان در زمین درگیر شدند.  خوب بازی نکردیم ولی تیم ما انرژی مثبتی داشت که به خاطر همان انرژی هم پیروز شدیم. ولی بسیار ناراحت هستم.

وی ادامه داد: در زندگی‌ام ندیده بودم که بازیکنان والیبال در زمین درگیری فیزیکی پیدا کنند. شاید برای تماشاگران رشته‌های دیگر مثل بوکس، درگیری بازیکنان جالب باشد ولی در والیبال اینگونه نیست. رفتار بعضی بازیکنان ما در این اتفاقات ناراحت‌کننده بود. بازیکنان ما باهوش هستند و به همین خاطر والیبال را انتخاب کرده‌اند و باید در چنین شرایطی خود را کنترل کنند.

کولاکوویچ گفت: با توجه به اتفاقاتی که در زمین افتاد نتیجه بازی برای من مثل یک شکست بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرایط فدراسیون روی کیفیت کار تیم ملی تاثیر گذاشته است؟ گفت: درست نیست که درباره مسائل غیرفنی حرف بزنم. بازیکنان شرایط فدراسیون و مشکلات آن را بهتر درک می‌کنند. اما شرایط من خوب است و همه خواسته‌هایم را به امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی می‌گویم و او آن را فراهم می‌کند. می‌دانم که فدراسیون درحال حاضر رئیس ندارد ولی تا جایی که به من مربوط می‌شود شرایط تیم خوب است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =