حدادی با تیم بسکتبال نفت راهی باشگاه‌های آسیا می‌شود

تهران- ایرنا- ستاره تیم ملی بسکتبال کشورمان، به عنوان یار کمکی تیم نفت آبادان را در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا همراهی خواهد کرد.

تیم بسکتبال نفت آبادان بامداد شنبه برای حضور در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا راهی تایلند می‌شود که حامد حدادی بازیکن موقعیت ۵ ایران و یکی از ستاره‌های تیم ملی در جام‌جهانی به عنوان یار کمکی، این تیم را همراهی خواهد کرد.

نفت آبادان نماینده کشورمان در این رویداد است که پیش از این ارسلان کاظمی، محمد حسن‌زاده، آرن داوودی و صمد نیکخواه‌بهرامی را به عنوان یار کمکی انتخاب کرده‌بود و منتظر پاسخ حامد حدادی بود.

حدادی در چند روز گذشته با نفتی‌ها تمرین کرد و در نهایت تصمیم نهایی خود را گرفت و با این تیم راهی تایلند می‌شود.

در دوره گذشته مسابقات پتروشیمی ایران پس از دو دوره ناکامی با هدایت مهران شاهین‌طبع توانست با هدایت مهران حاتمی به مقام قهرمانی برسد و حالا دیگر نماینده جنوبی بسکتبال ایران برای حفظ جام در کشور راهی مسابقات می‌شود.

این دوره از رقابت‌های باشگاه‌های آسیا با حضور هشت تیم در چهار گروه برگزار می‌شود و پتروشیمی که مدافع عنوان قهرمانی است، در این مسابقات حضور ندارد و تیم نفت آبادان برای حفظ جام در کشورمان رقابت خواهد کرد.

تیم نفت آبادان در این مسابقات به ترتیب به مصاف نمایندگان بحرین، چین تایپه و تایلند خواهد رفت.

۴ تیم اول هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرده و در مسیر رسیدن به فینال، تیم اول هر گروه با تیم دوم گروه دیگر رقابت می‌کند تا فینالیست‌ها مشخص شوند.

برنامه دیدارهای نفت به شرح زیر است:

سه‌شنبه دوم مهر:

نفت آبادان - المحرق بحرین

چهارشنبه سوم مهر:

نفت آبادان - فوبون بریوز چین‌تایپه

پنجشنبه چهارم مهر:

نفت آبادان - های‌تِک تایلند

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =