دفاع مقدس عظمت ایرانیان را به جهان نشان داد

قصرشیرین - ایرنا- امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: دفاع مقدس یکی از بزرگترین دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که عظمت ایرانیان را به جهان نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته قصرشیرین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، افزود: ملت ایران ملتی پایدار و مقاوم است که برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی سرخم نمی‌کند و در مقابل استکبار ایستاده و می‌ایستد.

وی اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها فرمودند؛ آثار هنری و ادبی دفاع مقدس به عنوان یک سلاح کارآمد نباید فراموش شود و مردم دنیا باید بدانند در دفاع مقدس چه گذشت و ملت ایران چه مقاومتی کردند.

خطیب موقت جمعه قصرشیرین در ادامه گفت: همانطور که نقشه دشمن در دفاع مقدس ساقط کردن نظام نوپای ما بود امروز هم دشمن به دنبال تحریف دفاع مقدس نیز هست از این رو رزمندگان و ایثارگران باید تجربیات دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال دهند.

حجت الاسلام شامحمدی با بیان اینکه دفاع مقدس را برای ما مانند عاشورا تقدس دارد، گفت: انقلاب اسلامی ما امروز باعث افتخار اسلام است.

 او اظهار داشت: دفاع مقدس، مقدس است چون عاملی داشت که در عاشورا نیز وجود دارد و اینکه خدا به آن تقدس داد از این رو هر چیزی که روح الهی داشت روح قدسی نیز دارد.

امام جمعه موقت قصرشیرین در ادامه گفت:رزمندگان با معنویت اسلام ناب محمدی را نشان دادند و نگرش مردم در دفاع مقدس به جنگ تداعی کننده جنگ‌های صدر اسلام بود.

وی گفت: دشمن با حمایت استکبار به دنبال سرنگونی نظام ما بود اما با تدبیر فرماندهی قاطعانه امام (ره) و حضور روحانیت این حمایت‌ها را بی‌اثر ساخت و جمهوری اسلامی توانست اقتدار خود را حفظ کند و امروز شاهدیم دفاع مقدس باعث خودکفایی در صنایع نظامی ما شده است.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.

۳۰۱۲/۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =