۲۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83482912
۰ نفر

برچسب‌ها

مقاومت در برابر تهدیدها کاخ شیشه‌ای دشمنان را درهم می‌شکند

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه گفت: مقاومت در برابر تهدیدها، کاخ شیشه‌ای دشمنان را درهم خواهد شکست و زمینه‌ساز پیروزی است.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: در صورت وجود فرهنگ مقاومت، ایثار و فداکاری، دشمنان قسم خورده به اهداف شوم خود نرسیده و با ذلت و خواری شکست خواهند خورد.

وی ادامه داد: هم اکنون ایران اسلامی مرکز جبهه مقاومت در دنیا بوده و تعرض به میهن اسلامی، مصادف و مساوی با هجمه علیه مقاومت اسلامی در منطقه خواهد بود.

وی با اشاره به مورد اصابت قرار گرفتن تاسیسات نفتی آرامکو عربستان توسط یمنی ها اضافه کرد: متهم کردن کشورمان در این زمینه توسط آمریکا و مقامات سعودی ناشی از عجر آنان از مقاومت مردم مقاوم یمن است.

خطیب جمعه مراغه افزود: هدف قرار گرفتن منابع نفتی سعودی ها و قطع ۵۰ درصدی تولید نفت آنان با وجود ادعاهای آمریکایی و سعودی ها در حفاظت از منابع حیاتی خود، موجب سرافکندگی مقام های این کشورهاست.

آیت الله پورمحمدی افزود: مردم مظلوم یمن با تاسی از فرهنگ عاشورایی در برابر تجاوزهای سعودی ها و دولت های فریب خورده منطقه ایستاده اند.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس نیز ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی است که در طول تاریخ این مرز و بوم، با وجود خسارات فراوان و تقدیم هزاران شهید، وجبی از خاک کشورمان در تصرف متجاوزان نمانده است.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس اضافه کرد: خانواده ها و معلمان رد تربیت و پرورش علمی و معنوی فرزندان و دانش آموزان اهتمام بیشتری داشته باشند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

۷۴۸۷/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =