فتحی: نرسیدن نامه اعتراضی باشگاه به کمیته انضباطی ابهام‌آمیز است

تهران- ایرنا- بنا به اعلام مدیرعامل استقلال، این باشگاه نامه‌ای در اعتراض به محرومیت «فرشید اسماعیلی» به فدراسیون فرستاد اما این نامه هنوز به کمیته انضباطی نرسیده است.

«امیرحسین فتحی» مدیرعامل استقلال درباره مکاتبات این باشگاه با فدراسیون فوتبال برای بخشیدن محرومیت «فرشید اسماعیلی»، اظهار داشت: باشگاه مثل اکثریت قاطع کارشناسان داوری و میلیون‌ها طرفدار فوتبال در ایران معتقد است که کارت زرد دوم «فرشید اسماعیلی» در بازی با نفت مسجد سلیمان که منجر به اخراج او شد، بر اثر اشتباه داور دریافت شده و این حق مسلم باشگاه استقلال است که معترض باشد. لذا برای اعتراض به این کار ما صبح روز دوشنبه با ارسال نامه به فدراسیون فوتبال، اعتراض خودمان را نسبت به محرومیت انجام دادم.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران تصریح کرد: او افزود: این نامه روز ۲۵ شهریور برای سازمان لیگ ارسال شد و در همان روز توسط آقای بهاروند به دبیرکل فدراسیون ارجاع داده شد؛ متاسفانه تا این لحظه نامه ما به دست کمیته انضباطی فدراسیون نرسیده و این تعلل، ابهام‌آمیز است! 

مدیرعامل استقلال ادامه داد: باز هم تاکید می‌کنیم که باشگاه استقلال فقط خواستار اجرای عدالت است ولی مشخص نیست که مقاومت‌ها برابر نگاه عادلانه‌ای که وعده‌اش را داده بودند از کدام سمت و سوی انجام می‌شود؟ ما تا لحظه آخر منتظر رفع محرومیت فرشید اسماعیلی خواهیم ماند و به طور مستمر پیگیر این پرونده هستیم.

فرشید اسماعیلی بازیکن شماره هشت تیم استقلال تهران در بازی برابر تیم نفت مسجد سلیمان با دریافت کارت زرد دوم، از زمین مسابقه اخراج و دربی حساس پایتخت را از دست داد. برخی  باور دارند خطای اسماعیلی مستوجب کارت زرد نبود و فدراسیون می تواند در آن تجدیدنظر کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =