ماه مهر با مهربانی در خرید نوشت افزار برای دانش آموزان آغاز شود

قزوین - ایرنا - ماه مهر با مهربانی در خرید نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند آغاز شود تا هیچ محصلی به دلیل فقر و نداری از ادامه تحصیل بازنماند.

مدرس حوزه علمیه قزوین روز جمعه در سخنرانی‌ پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر قزوین افزود: در این ایام که به بازگشایی مدارس نزدیک می‌شویم، خانواده‌های نیازمند به دلیل گرانی در تهیه نوشت افزار برای فرزندان خود به سختی افتاده‌اند و قطعا توانمندان می‌توانند با مهربانی خود ماه مهر را برای آنها شیرین‌تر کنند.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر عرفانی اظهار داشت: از توانمندان انتظار می‌رود در این شرایط به کمک خانواده‌های نیازمند رفته و آنها را از شرمندگی در مقابل فرزندان خود نجات دهند.

این مدرس حوزه به هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ایثارگران، آزادگان و شهدا در جنگ هشت ساله تحمیلی بر اساس معرفت الهی که برپایه شناخت امام عصر بود پیش رفته و موفق شدند با اقتدار مقابل دشمنان و استکبار جهانی ایستادگی کنند.

وی تصریح کرد: امنیت امروز و عزت جمهوری اسلامی مرهون خون پاک شهدا است، اظهار داشت: رزمندگان ما با اطاعت محض از امام در مقابل استکبار و توطئه جهانی ایستادگی کرده و اجازه ندادند وجبی از خاک پاک ایران زمین به چنگ دشمنان بیفتد.  

۹۹۲۵*۶۱۰۱