داور میاندوآبی دیدار سپاهان و نفت مسجدسلیمان را قضاوت می‌کند

مهاباد- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: «محمدباقر پورباقر» داور فوتبال اهل این شهرستان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور، رقابت بین تیم‌های سپاهان اصفهان و نفت مسجدسلیمان را در ورزشگاه نقش جهان به عنوان کمک داور اضافی قضاوت می‌کند.

امیر رضاپور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  «پورباقر» تا سال گذشته در لیگ دسته یک حضور داشت اما با گذراندن مراحل لازم، جواز قضاوت در لیگ برتر فوتبال را دریافت کرد که تاکنون به عنوان کمک داور اضافی به قضاوت می‌پردازد.
وی اضافه کرد: «حمیدرضا کنعانی» دیگر داور شایسته این شهرستان نیز ۱۰ سال است که در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می‌کند و از افتخارهای بزرگ داوری فوتبال آذربایجان‌غربی و میاندوآب به شمار می‌رود.  
رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب افزود: ۲ داور میاندوآبی دیگر نیز به نام‌های «دادعلی پورباقر» و «وحید خاور» هم‌اکنون در رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک کشور حضور دارند و در این رقابت‌ها قضاوت می‌کنند.
میاندوآب دارای ۱۰ تیم فوتبال در دسته یک، ۱۰ تیم در دسته ۲ شهرستانی، ۲ تیم در مسابقات استانی و ۱۵ تیم فوتسال است و ۲۰ داور از این شهرستان در امر قضاوت فوتسال و فوتبال در رقابت‌های استانی و کشوری فعالیت دارند.
۹۸۷۱/۶۱۸۵/۲۰۹۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =