۲۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83482813
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم قزوین، قهرمان مسابقات گلبال جوانان کشور شد

قزوین – ایرنا - تیم قزوین، در مسابقات گلبال کم بینایان و نابینایان قهرمانی کشور با غلبه بر حریفان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

دبیر هیات ورزش‌های کم بینایان و نابینایان استان قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:مسابقات گلبال کم بینایان و نابینایان قهرمانی کشور که به میزبانی ارومیه از ۲۶ شهریورماه آغاز شده بود امروز به پایان رسید.

اسدالله جهانبخش افزود: تیم استان قزوین در این رقابت‌ها با ترکیب محمد حسین مولایی، حسن قاسمی، محمد مهدی زارعی، اصغر هشدری، محمد رضا ششپرلو و امیر محمد بهرامی با استان‌های فارس، آذربایجان شرقی و غربی در گروه یک قرار داشت.

وی اضافه کرد:تیم قزوین در این رقابت‌ها ۱۰ بر صفر آذربایجان شرقی، ۱۱ بر یک آذربایجان غربی و ۹ بر هشت استان فارس را در مرحله گروهی شکست داده و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

این مسئول گفت:در مرحله نیمه نهایی نیز  ۹ بر هفت خراسان رضوی و در مرحله نهایی ۱۴ بر چهار تیم فارس را شکست داده و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

گلبال یک ورزش تیمی طراحی شده برای نابینایان در ۲  نیمه ۱۰ دقیقه‌ای است که بازیکنان باید با چشمان بسته توپ را با دست به درون دروازه تیم مقابل هدایت کنند.
۶۱۰۱