مهمترین راه حل مشکلات ، حرکت پشت سر رهبری است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: حرکت پشت سر رهبری، یکی از بهتترین راه حل مشکلات فعلی کشور می باشد.

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز جمعه در دیدار با کاروان `حفاظت از منافع ملت` در دفتر امام جمعه خرم‌آباد اظهارداشت: مطالبه‌گری و پیگیری مشکلات و نیازهای مردم براساس بیانات مقام معظم رهبری است.

وی بر حفظ ثبات و امنیت کشور تاکید کرد و گفت: راه‌حل لازم برای حل مشکلات فعلی کشور، جایگزینی مدیران جوان و انقلابی است، مجلس و دولت باید انقلابی شود تا مشکلات حل شود و بتوان بر اساس اقتصاد مقاومتی و بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کرد.

وی افزود: حرکت در پشت سر رهبری، یکی از مهم ترین محورهای حل مشکلات فعلی کشور می باشد.

امام جمعه خرم‌آباد بیان کرد: تمام کارهایی که در کشور انجام می‌شود باتوجه به اینکه مقام معظم رهبری، امام و رهبر این مملکت هستند، باید ذیل فرمایشات ایشان باشد و به نوعی پشت سر ایشان حرکت کنیم.

وی همچنین بر دقت در حرکات مطالبه‌گری به منظور جلوگیری از سوء استفاده دشمنان تأکید کردند.

حضور مسئولین در کنار مردم و پاسخگو مشکلات

 نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد با حضور در جمع اعضای کاروان "حفاظت از منافع ملت" به صورت صمیمانه، به پرسش و پاسخ با افراد پرداخت.

اعضای کاروان محورهایی مانند پاسخگویی هرچه بیشتر مسئولین، شهرداری و فرمانداری و حضور بیشتر در کنار مردم، تلاش برای حذف حقوق‌های نجومی تأکید کردند.

/۶۰۶۰/۳۲۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =