۶۰ آتش‌نشان ایمنی شهرآورد فوتبال پایتخت را فراهم می‌کنند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ۶۰ آتش‌نشان با حضور در ورزشگاه آزادی ایمنی شهرآورد فوتبال پایتخت را در ۳۱ شهریورماه تامین می‌کنند.

سید جلال ملکی روز جمعه در این‌باره به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: نودمین مسابقه فوتبال شهرآورد فوتبال پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران عصر یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

وی افزود: ۶۰ نیروی عملیاتی از ساعت‌ها قبل از شروع این مسابقه به همراه ۲۱ خودرو سبک و سنگین، ۶ دستگاه موتورسیکلت و یک گروه کامل نجات در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه مستقر می‌شوند.

ملکی ادامه داد: مدیران عملیاتی ناحیه غرب و شمال غرب آتش‌نشانی شهر تهران بر نحوه استقرار آتش‌نشانان نظارت دارند.

وی خاطرنشان کرد: در روز مسابقه، ماموران آتش‌نشانی ایستگاه شماره ۲۰ که در مجاورت مجموعه ورزشی آزادی قرار دارد به همراه سایر ایستگاه‌ها در آماده‌باش کامل بسر می‌برند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از هواداران خواست که مراقب کودکان و افراد کم سن و سال باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن فاصله گرفتن از محل حادثه مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا تیم های استقرار یافته در محل اطلاع دهند.

نودمین شهرآورد فوتبال پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس تهران عصر روز یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

تهرام/۶۰۰۳/۷۲۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =