جاده هراز امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مسیر هراز روزهای جمعه و شنبه ( ۲۹ و ۳۰ شهریور) به منظور تخلیه بار ترافیکی استان‌های شمالی یک‌طرفه می‌شود.

سرهنگ سیاوش محبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ساعت ۱۵ امروز تردد انواع وسایل نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت ۱۷ تردد در محدوده آب اسک به سمت رودهن، مسیر شمال به جنوب تا ساعت ۲ بامداد یک‌طرفه است.

وی افزود: محدودیت ترافیکی یاد شده در مسیر استان‌های شمالی کشور روز شنبه نیز توسط ماموران پلیس راهور تا ساعت ۲ بامداد اعمال خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه اکنون ترافیک مسیر استان‌های شمالی روان است، گفت: با نزدیک‌شدن به ساعت‌های پایانی روز بر بار ترافیکی این منطقه با توجه به کندی تردد خودروها افزوده خواهد شد.

محبی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت جاده هراز و فیروزکوه بدون گره ترافیکی در جریان است و تاکنون حادثه‌ای گزارش نشده است.

او ادامه داد: با توجه به یک‌طرفه شدن جاده هراز و افزایش تردد از مسیر فیروزکوه به رانندگان توصیه می‌شود، ضمن مدیریت زمان سفر خود، توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و دستورهای پلیس راهور را در سرلوحه قرار دهند.

تهرام/۶۰۰۳/۹۴۴۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =