ظرفیت‌های گردشگری مشهد نیازمند معرفی ملی و بین‌المللی است

تهران- ایرنا- دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو-ایران در دیدار با امام جمعه مشهد گفت: باید از ظرفیت های داخلی و خارجی برای معرفی شهر مشهد در عرصه‌های مختلف به عنوان الگو استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی کمیسیون ملی یونسکو-ایران،‌ حجت الله ایوبی به همراه جمعی از مدیران این کمیسیون با آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد دیدار و گفت وگو کرد.

ایوبی با ارائه گزارشی درباره فعالیت جمهوری اسلامی ایران در یونسکو با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران حرف های گفتنی بسیاری در عرصه های مختلف دارد، اظهار داشت: یونسکو ظرفیتی است که باید بهترین استفاده را از آن ببریم.
وی یادآور شد: شهر مشهد باید به عنوان شهر الگو و معیار در داخل و خارج از کشور باشد.
در ادامه این دیدار مدیران بخش های مختلف کمیسیون ملی یونسکو-ایران گزارشی از فعالیت های مختلف انجام شده ارائه دادند.
آیت الله علم الهدی نیز در این دیدار با تاکید بر استفاده مدیران جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های داخلی و خارجی برای بیان مواضع و دیدگاه های نظام و مواضع انقلابی اظهار داشت: سازمانهای بین المللی می توانند و باید یک ظرفیت برای نظام باشند به شرط آنکه نمایندگان ما چنین باور و اعتقادی داشته باشند.
وی یادآور شد: امروز جای خوشحالی است که شخصیت مومن و انقلابی چون دکتر حجت الله ایوبی مسئولیت یونسکو را در ایران بر عهده دارد و آمدن ایشان مایه آسودگی خاطر متدینین است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha