۲۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۷:۳۳
کد خبرنگار: 1285
کد خبر: 83482591
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار جدید شهرستان لردگان معرفی شد

شهرکرد- ایرنا- "ملک محمد قربانپور" به عنوان فرماندار جدید شهرستان لردگان ، پنجشنبه شب با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری، نماینده لردگان و خانمیرزا در مجلس و جمعی از مدیران استان معرفی شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری در این آیین اظهار داشت: استان با وجود مشکلات و چالش‌هایی که با آن مواجه است اما ظرفیت و قابلیت بالایی برای رشد و توسعه دارد و این موضوع باید با جدیت از سوی فرمانداران و مدیران استان پیگیری شود.

اقبال عباسی با تاکید بر تقویت تعامل و همدلی در شهرستان‌ها، آن را لازمه پیشبرد مطلوب امور دانست و گفت: هم‌افزایی بین‌ بخشی از یک سو و تعامل و همدلی مردم و مسئولان از سوی دیگر می‌تواند روند توسعه‌یافتگی استان را سرعت بخشد.

عباسی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان لردگان، تصریح کرد: این منطقه به عنوان شهرستان الگوی توسعه در کشور انتخاب شده است و اجرای این طرح محرومیت‌زدایی از این منطقه را در پی خواهد داشت.

استاندار چهارمحال و بختیاری، کسب رضایت مردم را در اولویت همه امور استان اعلام کرد و افزود: فعالیت‌ها و خدمات مسئولان باید برای مردم محسوس باشد و از فرمانداران انتظار می رود در این خصوص تمام تلاش خود را به کار گیرند.

به گزارش ایرنا، در این مراسم همچنین از خدمات برهان حسین‌پور آقایی فرماندار سابق شهرستان لردگان قدردانی شد.

لردگان در ۱۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =