مدال طلای فلوره انفرادی و سابر تیمی به تهران رسید

ارومیه- ایرنا- رییس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی گفت: در دومین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان کشور در بخش آقایان، شمشیربازان استان تهران مدال طلای اسلحه فلوره در بخش انفرادی و اسلحه سابر در بخش تیمی را از آن خود کردند.

آیدین رحمانی رضائیه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان کشور در بخش آقایان پیگیری شد و در مسابقات انفرادی اسلحه فلوره بعد از رقابت ۳۸ شمشیرباز، «علی امینی» از تهران مدال طلا را از آن خود کرد.

وی بیان کرد: «هادی رضوی‌نیا» شمشیرباز آذربایجان‌غربی نیز در این رشته مدال نقره را کسب کرد و «صدرا جهانی» از آذربایجان‌شرقی و «ماهان میرزایی امجد» از تهران نیز بصورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

وی گفت: در مسابقات تیمی اسلحه سابر نیز بعد از رقابت ۱۳ تیم، تیم تهران با ترکیب علی حسینی، سینا خوش طینت، امیرمهدی پورعاشوری و امیرحسین شاکر مدال طلا را از آن خود کرد و تیم مازندران به مدال نقره بسنده کرد.

«رحمانی»، افزود: همچنین تیم‌های اردبیل و یزد نیز بطور مشترک مدال برنز را در مسابقات تیمی اسلحه سابر کسب کردند.

وی ادامه داد: در آخرین روز مسابقات شمشیربازی جوانان کشور فردا مسابقات تیمی اسلحه‌های فلوره و اپه برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی شمشیربازی جوانان کشور در بخش آقایان از روز ۲۷ شهریور آغاز شده و دیروز در نخستین روز این رقابت‌ها شمشیربازان تهران و اصفهان در مسابقات انفرادی اسلحه‌های اپه و سابر به مدال طلا دست یافتند.

در بخش دختران نیز که روز سه‌شنبه هفته جاری به پایان رسید، شمشیربازان آذربایجان‌غربی با کسب بیشترین مدال به مقام قهرمانی دست یافتند.

۹۹۳۹/۶۱۸۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =