کرمانشاه نیازمند حضور سرمایه‌گذاران بیشتری است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این استان سال‌هاست از مساله بیکاری رنج می‌برد، گفت: برای برون رفت از این وضعیت نیازمند توجه مضاعف دولت و در عین حال حضور سرمایه‌گذاران بیشتری در استان هستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر پنجشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد،  خواستار سرمایه‌گذاری بیشتر شرکت شستا در استان کرمانشاه و اجرای تعهدات قبلی آن در استان شد.

وی تصریح کرد که باوجود همه مشکلات باید از آقای شریعتمداری که همواره حامی استان کرمانشاه بوده‌اند قدردانی کنم.

او ادامه داد: یکی از اقدامات ماندگار آقای شریعتمداری پس از وقوع زلزله و زمانی که ایشان وزیر صنعت و معدن بودند اتفاق افتاد و آن هم فراهم کردن شرایطی برای توزیع ۹۰ هزار تن تیرآهن و فولاد در مناطق زلزله زده با نرخی کمتر از بازار بود.

بازوند تصریح کرد: این اقدام باعث سرعت بخشیدن به کار ساخت و ساز در مناطق زلزله‌زده شد تا امروز شاهد باشیم بخش اعظمی از منازل ویران شده در اثر زلزله از نو ساخته و مردم در آن‌ها ساکن باشند.

استاندار کرمانشاه افزود: یکی دیگر از اقدامات بسیار خوب وزیر فعلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی عمل به وعده وزیر قبلی در خصوص پرداخت مبلغ ۲۷۰ میلیارد ریال برای بازسازی منازل افراد تحت پوشش بهزیستی در استان بود.

وی گفت: امروز هم در جریان سفر به کرمانشاه و بازدید از پروژه‌های مسکن مهر شهر پاوه، پرداخت ۶ هزار میلیارد ریال از سهم آورده متقاضیان مددجویان بهزیستی را از سوی وزارتخانه متقبل شدند.

بازوند همچنین ابراز امیدواری کرد تا بانک کشاورزی نسبت به تعهدات خود در خصوص پرداخت تسهیلات مورد نیاز برای مناطق زلزله‌زده که پیش از این متعهد شده بود، عمل کند.

۷۴۵۸/۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =