استقلال در حضور مظلومی تمرین کرد

تهران- ایرنا- تمرین تیم فوتبال استقلال در فاصله سه روز مانده تا شهرآورد سی‌ویکم شهریور در مجموعه ورزشی انقلاب زیر نظر «آندره‌آ استراماچونی» برگزار شد.

تمرین استقلال در مجموعه مجموعه ورزشی انقلاب  برگزار شد.

«آندره آ استراماچونی» پیش از شروع تمرین دقایقی برای بازیکنانش به صحبت پرداخت و برنامه های تمرینی را برای آن‌ها شرح داد.

بازیکنان استقلال زیر نظر «مارکو کاسر» بدن‌هایشان را گرم کرده و آماده تمرین شدند.

بازیکنان آبی پوش زیر نظر اعضای کادر فنی به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

پرویز مظلومی سرمربی اسبق استقلال میهمان ویژه تمرین آبی‌پوشان بود.

مظلومی موفق‌ترین مربی استقلال در تاریخ شهرآورد محسوب می‌شود. او چهار شهرآورد پشت سرهم را با پیروزی گذاشته است.

در 30 دقیقه ابتدایی تمرین استقلال اصحاب رسانه حضور داشتند. هنگامی که برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان استارت خورد، خبرنگاران و عکاسان حاضر در تمرین ورزشگاه را ترک کردند.

فرشید باقری که به دلیل آسی دیدگی شهرآورد سی‌و یکم شهریور را از دست داد در تمرین استقلال حاضر شد و دقایقی با استراماچونی به صحبت پرداخت. باقری به زودی پایش را به تیغ جراحان خواهد سپرد.

قبل از آن‌که تمرین امروز آبی‌پوشان آغاز شود، بازیکنان استقلال به تعدادی از کودکان عضو پویش تا مهر شاخه گل‌های اهدا کرده و همچنین لوازم‌التحریر دراختیار آن‌ها قرار دادند.

فرشید اسماعیلی که فرجام‌خواهی باشگاه استقلال پیرامون بخشیده شدن کارت زرد وی مورد قبول قرار نگرفت، در تمرین امروز آبی پوشان بسیار ناراحت بود.

شیخ دیاباته که در بازی بات نفت مسجد سلیمان دچار آسیب دیدگی شد غایب تمرین استقلال بود.او با حضور در کلینیک استقلال به انجام تمرینات پزشکی پرداخت.

پزشکان استقلال تلاش زیادی کردند تا دیاباته را به شهرآورد سی‌ویکم شهریور برسانند اما این اتفاق رخ نداد تا وی بازی حساس مقابل پرسپولیس را از دست بدهد.

دروازه‌بان‌های استقلال زیر نظر بهزاد غلامپور تمرینات ویژه‌ای را پشت سر گذاشتند.

روزبه چشمی که به تازگی قراردادش با استقلال را تمدید کرده است علاوه بر شرکت در تمرینات گروهی به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت. به احتمال زیاد او در شهرآورد در ترکیب ثابت قرار خواهد داشت.

استراماچونی برای مهاجمان استقلال تمرینات اختصاصی در نظر گرفته بود. به نظر می‌رسد در شهرآورد مهدی قائدی و مرتضی تبریزی زوج خط خط حمله آبی پوشان را تشکیل دهند.

بخش پایانی تمرین استقلال به بازی فوتبال اختصاص داشت.

در بازی تمرینی استراماچونی قانون جالبی را برای بازیکنان استقلال وضع کرده بود، بازیکنان استقلال نمیتوانستند بیشتر از دو ضرب به توپ بزنند و باید خیلی سریع توپ را به بازیکن کناری پاس می دادند.

تیم فوتبال استقلال فردا ساعت 16 در مجموعه ورزشی نفت تهرانسر به تمرین خواهد پرداخت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =