پارس جنوبی جم برابر سایپا برای پیروزی تلاش می‌کند

بوشهر_ایرنا_ سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم در بازی برابر سایپا به دنبال کسب نخستین پیروزی خود در فصل جاری لیگ برتر است.

فراز کمالوند روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران افزود: سایپا در دیدارهای اخیر خود نشان داد که تیمی تهاجمی و رو به جلوست و همین موضوع نویدبخش یک بازی زیبا را می‌دهد.

وی بیان کرد: در این دیدار دست ما نسبت به مسابقه گذشته بازتر است و سعی می‌کنیم با یاری هواداران و بازیکنان به اولین سه امتیاز فصل دست پیدا کنیم.

کمالوند ادامه داد: امیدوارم بازی دوم ما در جم مقابل سایپا همانند بازی با ذوب‌آهن بازی خوبی باشد همراه با رضایت هواداران باشد.

وی در ارتباط با بازیکنان محروم و مصدوم تیمش در دیدار با سایپا گفت: در این دیدار به جز رضا خالقی فر سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

کمالوند در باره شانس بازیکنانش برای دعوت به تیم ملی گفت: سه چهار بازیکن ما لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند که امیدوارم ویلموتس ( سرمربی تیم ملی) آنها را دعوت کند.

وی در ارتباط با برنامه تیمش برای جام حذفی اظهارداشت: خیلی دوست دارم بازی‌های جام حذفی را جدی بگیرم اما مشکلی وجود دارد که در ۱۴ روز چهار بازی داریم و این برای تیم پارس جنوبی جم سنگین است.

 کمالوند یادآور شد: تیم ما مانند سپاهان، تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال دارای بازیکنان متعدد نیست که این باعث شده دست ما بسته باشد.

وی ادامه داد: با این حال بعد از بازی با سایپا در طول هفته برای نحوه حضور در جام حذفی با کادرفنی به یک تصمیم جمعی می‌رسیم و نظر نهایی خود را اعلام می‌کنیم. 

کمالوند بیان کرد: اکنون تمرکزمان به دیدار با سایپا و بعد از آن نساجی است که در شهر خودمان برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اعتراض این باشگاه به تصمیم  داوری دیدارشان برابر ذوب‌آهن گفت: در این زمینه سعی کردیم از مجاری قانونی اقدام و به جامعه داوری احترام کامل بگذاریم.

وی ادامه داد: داوران قشر زحمتکش و عادلی هستند و اگر اشتباهی هم می‌شود سهوی است.

کمالوند گفت: برای حمایت از داوری راه و روش این است که همه تیم‌ها قانونی پیش بروند زیرا اعتراض به داوری درست نیست.

ابراهیم صادقی مربی تیم سایپا به دلیل انجام دیرهنگام پرواز تیمش موفق به حضورر در نشست خبری نشد.

پارس جنوبی و سایپا در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور روز جمعه این هفته در جم به مصاف یکدیگر می‌روند.

۷۲۱۲/۶۰۴۳

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha