کریمی: دلیل نتیجه نگرفتن استقلال بازیکنانش هستند

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد مهترین دلیلش بازیکنان هستند. پیشکسوتان از بازیکنان استقلال انتقاد می‌کنند و باید به نظرات آن‌ها احترام بگذاریم. البته اعتقاد داریم اگر روحیه بدهند، تاثیر خوبی در بهبود اوضاع خواهد داشت.

«علی کریمی» امروز پنجشنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه استقلال در سه هفته ابتدایی لیگ برتر فقط سه امتیاز کسب کرده است، اصلال عادلانه نیست.

وی افزود: استقلال در این فصل بسیار بدشانس بوده است وگرنه نتایج بهتری را باید به دست می‌آوردیم و در هر سه مسابقه‌ای که برگزار کردیم، شایسته پیروزی بودیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلال بدنسازی سختی را پشت سر گذاشت و بدن‌های بازیکنان به زمان نیاز دارد تا به شرایط مطلوب و ایده‌آل برگردد.

وی تاکید کرد: بازیکنانی که پیراهن استقلال را می‌پوشند، باید از نظر روحی روانی آماده بازی در این تیم بزرگ باشند. ممکن است بازیکن بعضی مواقع شرایط خوبی نداشته باشد و سرزنش هم بشود، ولی خیلی مهم است بازیکنی که به استقلال می‌آید، از نظر روحی و روانی خیلی قوی باشد تا بتواند همیشه خودش را در فرم خوبی قرار بدهد. 

هافبک استقلال در پایان گفت: سه روز تا شهرآورد وقت باقی مانده است و تلاش خود را می‌کنیم تا با بهترین شرایط جسمی و روحی به مصاف پرسپولیس برویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =