غفوری: بهترین عملکرد را در شهرآورد خواهیم داشت

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: به طور حتم بهترین نمایش را در شهرآورد به اجرا خواهیم گذاشت. پیروزی در شهرآورد بزرگ‌ترین انگیزه برای هر فوتبالیستی است همه می‌دانند در صورت غلبه بر حریف سنتی اعتبار فوق‌العاده‌ای را نزد هواداران کسب می‌کنند.

«وریا غفوری» در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال گفت: شهرآورد برای هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس از اهمیت زیادی برخوردار است و نیازی نیست درباره این مسابقه بزرگ توضیح اضافه دهم.

وی افزود: استقلال شروع خوبی در لیگ نوزدهم نداشت. اشتباهات داوری در این روند عدم نتیجه‌گیری تاثیر داشت و به استقلال ضربه زد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اشتباه داوری باعث شد تا فرشید اسماعیلی در شهرآورد نتواند حضور داشته باشد. او یک بازیکن مهم در استقلال است و به طور حتم جای خالی‌اش به سادگی پر نخواهد شد.

غفوری تصریح کرد: این را که گفته می‌شود استقلال بد بسته شده است، قبول ندارم. تمام بازیکنان تیم ما توانمند هستند و از بهترین‌های فوتبال ایران محسوب می‌شوند.

بازیکن استقلال افزود: بیشترین ضربه به استقلال را تغییرات زیاد زد. افرادی بودند که در این تیم سمت گرفتند و تغییراتی زیاد را ایجاد کرده و بعد خیلی راحت استغعا داده و رفتند. این افراد حالا قایم شده‌اند و پاسخگوی اتفاقات افتاده نیستند.

وی تاکید کرد: هدف استقلال در این فصل قهرمانی است و من با اعتماد به نفس ویژه‌ای می‌گویم توانایی انجام این کار را داریم.

غفوری اظهار داشت: به طور حتم بهترین نمایش را در شهرآورد به اجرا خواهیم گذاشت. پیروزی در شهرآورد بزرگ‌ترین انگیزه برای هر فوتبالیستی است همه می‌دانند در صورت غلبه بر حریف سنتی اعتبار فوق‌العاده‌ای را نزد هواداران کسب می‌کنند.

کاپیتان استقلال در پایان گفت: این که تصمیم گرفته شد برای شهرآورد قانون ۹۰ به ۱۰ از سوی هواداران استقلال انجام شود، نظر مسئولان بود. فکر می‌کنم نتوانستند شرایط و بستر این کار را فراهم کنند. اگر این قانون اجرا می‌شد، به جذابیت فوتبال کمک زیادی می‌کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =