سپاهان از مدعیان قهرمانی لیگ برتر فوتبال  است

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: تیم سپاهان مربی، ساختار ، مدیریت خوب و تو انمندی دارد و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال است.

مهدی تارتار روز پنجشنبه  در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل سپاهان در هتلی در اصفهان اظهار داشت: از این که در اصفهان هستم خوشحالم، در سال ۱۳۷۲ برای تیم سپاهان بازی می کردم و به مسئولان اصفهان برای پیشرفت این شهر خسته نباشید می گویم.

وی  سپاهان را تیم بزرگ و مدعی قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور ذکر و اضافه کرد :  بازی در برابر این تیم کار سخت و دشواری است و از زمانی امیر قلعه نویی که نیاز به تعریف من ندارد به سپاهان برگشت، این تیم همانند گذشته مدعی شده که شخصیت قلعه نویی در این امر تاثیرگذار بوده است.

تارتار با بیان اینکه این تیم بازیکنان خوب و ساختار مناسبی دارد افزود: همه چیز سپاهان خوب است و از مدیریت توانایی برخوردار است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان همچنین به مصدوم بدون عباس عسگری بازیکن تیمش اشاره کرد و گفت: متاسفانه ربات صلیبی این بازیکن پاره شده و همه تیم از این موضوع متاثر شدیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان فوتبال در زمین مراقب هم باشند افزود: بازیکن فوتبال همه درآمدش از فوتبال است کسب نتیجه در برابر سلامت یک ورزشکار اهمیتی ندارد.

"عباس عسکری کاپیتان تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار با استقلال تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور که با تک گل مهدی قائدی مصدوم شد و با بررسی های انجام شده مشخص شد که با پارگی رباط صلیبی و مینیسک داخلی مواجه شد و چندین ماه از میادین به دور خواهد بود."

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان این که در سه هفته گذشته نشان دادیم تیم خوب و یک دستی داریم گفت: با احترام به تیم سپاهان هدف ما  کسب سه امتیاز در دیدار با این تیم است و در این راستا همه تلاش خود را خواهیم کرد.

تارتار با تاکید بر اینکه هدف گذاری نفت مسجد سلیمان این است که دیگر دغدغه سقوط نداشته باشد اظهارداشت: در این راستا با صحبت هایی که بازیکنان انجام دادم باید همه تلاش خود را برای موفقیت انجام دهیم و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم هنور از نظر مالی دریافتی نداشته اند،  تصریح کرد: با این حال باشگاه تعهده کرده در این زمینه هفته آینده به وعده خود عمل کند که امیدوارم این چنین شود.

تارتار با بیان این که در دیدارهای قبلی سه مسای کسب کردیم گفت: از روند تیم راضی ام ولی از امتیاز دهی راضی نیستیم.

وی با بیان اینکه سپاهان تیم هجومی است ، افزود: این تیم از ارسال های جناحین و شروع مجدد قوی است و باید از ضد تاکتیک‌ها به سپاهان ضربه بزنیم ،البته کار سختی است چون این تیم در ضربات کاشته مهارت خاص دارد.

قبل از آغاز این کنفرانش خبری مهران حسن‌وند، مدیر رسانه‌ای نفت مسجدسلیمان از صدور رأی اخیر کمیته انضباطی که به محرومیت تماشاگران نفت تا اطلاع ثانوی منجر شد گلایه کرد و گفت: این رای  یک شبه و خارج از آیین‌نامه صادر شده است.

دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان و نفت مسجد سلیمان از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۹:۳۰ فردا جمعه ۲۹ شهریور در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

هم اکنون تیم سپاهان با ۷ امتیاز در رده دوم لیگ برتر فوتال کشور نفت مسجد سلیمان نیز۳ امتیاز در رده ۹ جدول این رقابت ها قرار دارد.

۸۱۱۴/۶۰۲۶/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =