۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۵
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 83482389
۰ نفر

برچسب‌ها

خیرین شیروان ۴ مرکز درمانی ساختند

بجنورد- ایرنا- رییس شورای خیرین سلامت شیروان گفت: خیرین چهار مرکز درمانی در مناطق مختلف این شهرستان ساختند که از این تعداد ۲ خانه بهداشت در روستای حسین‌آباد و عبدآباد و ۲ مرکز خدمات جامع سلامت هم در روستای دوین و شهر زیارت است.

دکتر علی آرمیده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بدون اشاره به مبلغ هزینه شده برای ساخت این مراکز درمانی اظهار داشت: عملیات ساخت آنها بتازگی به اتمام رسیده است.

سرپرست مجتمع آموزش عالی سلامت و شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: هم اینک در این شهرستان ۱۷ مرکزخدمات جامع سلامت  و ۸۰ خانه بهداشت فعال است که این مراکز دارای قسمت هایی همچون محل معاینه، تزریقات، بهورزی و غیره است.

وی همچنین گفت: از ابتدای امسال تاکنون، پنج میلیارد ریال از کمک های خیرین در حوزه سلامت این شهرستان جذب شده است.

وی در ادامه از اخذ مجوز ساخت سه پایگاه سلامت شهری شیروان خبر داد و اظهار داشت: زمین این پایگاه ها واقع در خیابان سعدی، سجاد و جوادالائمه شهرستان است که مابقی اعتبار برای زمین از  محل شورای برنامه ریزی شیروان مساعدت خواهد شد.

 آرمیده افزود: یکی از دستاوردهای ارزشمند دولت تدبیر و امید، اجرای طرح تحول نظام سلامت و اهتمام جدی به ارتقای شاخص‌های سلامت مردم بود که موفقیت‌های زیادی هم در این راستا به دست آمده است.

وی گفت: ارتقای سطح شاخص‌های سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی برای خانواده‌های روستایی در اولویت قرار دارد.

مرکز شهرستان ۱۵۷ هزار نفری شیروان در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

۷۱۸۶/ ۶۰۴۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =